galeria foto - 8 martie
  • poftim. (cu acordul tuturor domnisoarelor care apar in poze)
    am fost la restaurantul libanez kaslik de prin soho, unde am stat vreo 5 ore, iar dupa, am continuat intr-un alt local din apropiere. per total, cred ca a fost o seara foarte reushita. sper sa le mai repetam.
  • Super! Acuma mai trebuie sa scriti cine este fiecare pe fotografii:))
    Ce sinteti toate de frumusele:))
  • Nat! Pentru ca sa afli cine este fiecare, cel mai bine ar fi sa vii si tu data viitoare:wink:
  • Sincer, aratati toate atit de frumusele, m-as simti incomod, si nu caut complimente. Pur si simplu in calitatea mea de mama am uitat cum sa fiu EU, nu doara mama. Dar merg la gym, am facut un make-up lesson, am inceput sa am grija de mine, si cine stie, poate in citeva luni imi gasesc curajul si vin si eu la intilnire:))
  • Nat, sincer, nici nu mai tin minte cand m-am mai "chitit" ca sa ies undeva out. iata de ce cred ca e bine sa mai organizam astfel de iesiri, sa ne mai facem ocazii sa lasam blugii si sa ne simtim bine.
  • Nat, stai fara grija, ca nu esti unica. Mai sint mame care stiu cum te simti si cred ca iesirile de acest tip o sa te ajute sa-ti revii mai repede:heart:
  • Foarte dragute :heart:

Dar cine e domnisoara (sau doamna), prima din dreapta din prima poza, e din MD, seamana mai mutlt a asiatica?
  • Wow,vreu sieu sa merg data viitoare!Si cum afla baietii,cine este cine?:wink:
    Ati spus doar ca accesul la 8 martie e doar pentru fete:frown:
  • gman,

iar mie acea domnisoara, doamna mi-a parut foarte cunoscuta!undeva am vazut-o la sigur!
    sau e alta persoana ce seamana:halo:
  • Yahooo!!!! &)
    Le cunosc pe toate ina afara de una ;)

Ma uit in calendar sa vad cind e data potrivita pentru vre-un offline comun ;)
  • oh cool ladies, it seems you had fun. Good on you
    Mask, si cit de bine le cunosti?! :devil:
  • Mask, eu doar pe doua nu le cunosc ;)

P.S. da' cine fotografia?
  • cred ca Ioana78 era, in orice caz spunea ca vine.

Posted By: inxs
    cu acordul tuturor domnisoarelor care apar in poze

Ioana78, tu nu ai dat acordul?:) daca da, de ce?:)
  • fetelor,ce sinteti de frumusele!!!
    eu tot vreau sa vin data viitoare,numai spuneti cu o saptemina,10 zile inainte,ca sa ma programez:grin:
  • dan, 10 zile notice - cam mult, nu :smile:
    uneori totul este organizat mult mai spontan. iata pentru data viitoare ne gandeam sa mergem la salsa :sunglasses:
  • eu nu stau in londra,asta-i problem...
    dar vreau foarte mult sa fac o betie:grin:sa mai vorbesc limba noastra,etc
  • dan, vino in ospetie, am un cogniac foarte yumi :devil:
  • a, mi-a zburat din cap ca nu stai la londra. bine, vom tine cont. :smile:
  • hai,cind? am unde parca mashina? when?
  • ai unde parca, si vino cind vrei. the best probably on w/e
  • junior, vreau si eu cogniak:grin:

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Jump to top of page