Visa md in uk
  • Salut ajutați-mă va rog vreau sa merg la studii si nu am inca pasaport romin dar am depus dar nustiu daca va veni răspunsul pina la anul in Septembrie si daca stie cineva cum e posibil sami fac Visa ca sa intru la studii pina imi va fi gata pasaportul
  • marcel  -  sa  ei  viza  de  student  treb  sa  ai   un  buzunar  foarte plin   si  sa  fii silino umnii  cum se  zice  .  daca  nu  prea  cu banii  credca    daca  ai cistiga  vro  bursa  ceva   altfel   nu  prea  vad  

cel mai bine  asteapta pasaportul ro
  • Ce ai in vedere muți bani de la inceput pentru a obține Visa sau in general permanent
  • si  de la inceput   si permanent   -  sau  tu  doar la inceput  o sa ai nevoie  de hrana  transport  accommodation   si  college fees  etc
  • Eu sunt minor dar fratele lucreaza in anglia si voi sta la el si bani sunt
  • Sau pentru minori nu e posibil de facut Visa
  • tu  nici  nai ideea  cite  acte   va  trebui  sa scoata  fratele  pentru  a dovedi  ca   e in stare sa  te sponsorizeze ...  si  pin la urma  sansele  de viza  ramin tot  50 la 50  

incearca  -  daca nu incerci  tu cine  va incerca pentru tine 
  • Da da mersi mult de informați știi cumva saitul unde poti aplica la Visa si sa vad ce dok am nevoie
  • legile  se  schimbe  fregvent   -    fa  un search   si  fii sigur  sa aterizezi pe un site   .gov.uk     nu  prin pasrednisi 

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Jump to top of page