Chirie.
  • Buna tuturor! Va rog cine cunoaste o gazda , imi trebuieste urgent! Marti ajung in Londra si am nevoie de gazda, un single, sau cu cineva..de dorit moldovean, ucrainean...Zona 3, 4 .Eu lucrez, sunt serios, fara vicii. ..Scrieti aici sau pe email veceslavic@mail.ru. Va rog mult! Multumesc anticipat! 
  • Ofer chirie camera dubla intr-un flat cu 2 camere recent renovat (camerele, baia, bucataria) gradina fata/spate, parcare gratuita,zona linistita,acces la internet, 2-3 min pina la metrou statia Bounds green, London .pret 600+biluri pentru un cuplu de incredere, seriosi, fara alcool, si nefumatori cu loc de munca stabil 07721375870 victorcehia@gmail.com
  • Referitor anuntului de mai sus ofer loc in camera unei persoane fata/baiat la pret de 300 lire plus biluri ,lunar ,fara depozit condiitile de trai excelente
  • Sunt baiat, pe 9 mai vin in Londra si caut gazda, se poate si cu cineva in camera.
    Zona nu conteaza, principalul sa fie in Londra. scrap83@mail.ru.

• mc mult doinitza dar nu am gasit nimic pina ce. Prefer cu cineva din Moldova sau strain, nu vreau sa intelegi gresit.
  • Romanii nu-s straini , sunt frati de-ai nostri ;)

Am vazut anunturi bune pe acolo, vezi mai atent ... 300 lire pe luna bills included eu zic ca e bine.
  • pai da formal, dar citeodata in asa r..t te pot baga ca sanatos nu iesi. ( plus la asta cum zic dinsii, esti basarabean, tiai facut pasaport romin si acuma mergi printre noiin europa) da, sunt si cumsecade dar rate pare 1 la 10 daca nu chiar 100. Sorry ca asa dur. Doar experienta de peste hotare cu rominii imi este de ajuns.
  • N-am auzit sa-mi spuna vre-un roman vreodata asa chestii. Dar , ai dreptate , au ei destule pacate :))

Mai este un site , daca te impaci mai bine cu rusii , lituanienii, ucrainenii : nahodka.co.uk
  • Ofer loc in camera unui baiat in Bounds green
  • Pentru doritori puteti vedea apartamentul si prin skype (momentan locuim 3 persoane pe viitor vom fi 4)
  • nu ca ma impac mai bine cu rusii, ucrainenii, romanii sau englezi. Oentru mine nu conteaza nationalitatea, sexulsau citi bani ai in portmoneu sau unde ai ajuns. OMUL trebuie sa fie OM si punctum. In fine nu vb despre educatie. sa abordam temele ce ne priveste, in cazul dat CHIRIA. 
    Victor, dar........ as putea sta doar pe 2 saptamini pentru inceput caci nu prea am bani dar mai pe urma vom vedea. O zi buna.
  • Se cauta o camera dubla,de dorit king size pentru un cuplu cu 2 copii mici si cuminti  :D de la inceputul lunii august.Daca aveti vreo oferta astept raspunsul.Multumesc
  • Si noi venim cu bebe de aproape 2 ani la inceput de august. Ar fi fain sa gasim un apartament pentru 2 familii. Ne va fi vesel :D Al meu e la fel de cuminte :)
  • Salut! Si eu imi caut chirie, ajung in Londra in august. Fetelor, ( cele care ati scris mai sus) ati gasit ceva?
  • Salut! Poate cineva sa ma ajute Caut camera dubla pentru doi baieti (frati) in regiunea Bekton ,Prince Regent de la 1 august mersi mult #:-S
  • Se da in chirie cameră dubla pentru un cuplu,in bexleyheath.libera de pe data de 05.07 detalii la tel.07481889821
  • Salut fetelor, sorry ca intarzii cu raspunsurile am fost plecata un timp. La noi s-a s himbat un pic, noi venim la inceputul lunii septembrie. Stiu ca e dificil pt cei cu copii sa gaseasca chirie, asa ca daca ne adunam macar 2 familii poate inchiriem direct, fara intermediari? Doinita Rodica ati gasit ceva?

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Jump to top of page